Logo Drogeria internetowa - Close2you.pl
blank
Nowe konto Pomoc
 Szukaj 
 Szukaj 
Witaj w drogerii internetowej Close2you.pl - (jesteś niezalogowany)
Kody rabatowe dla nowych klientów - więcej...
Jesteś tutaj: Strona główna > Pomoc > Regulamin zakupów
Artykułów w koszyku: 0
Wartość: 0 PLN
Otrzymujesz: 0 punktów

Informacja: Z przykrościa zawiadamiamy, że działalność sklepu internetowego jaki i producenta perfum Close2you została zawieszona...
Składanie zamówień NIE jest możliwe.
Akcja promocyjna w postaci darmowych testerów została zawieszona.
Termin wznowienia działalności nie jest znany.
Pozdrawiamy.

Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

1. Sprzedaż w sklepie internetowym Close2you.pl odbywa się według poniższego regulaminu. Złożenie zamówienia w sklepie jest akceptacją zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje do przestrzegania zawartych w nim postanowień.

2. Sklep internetowy Close2you.pl, działający pod adresem http://www.close2you.pl prowadzony jest przez firmę F.H.U. Skalar - Paweł Broniowski  z siedzibą w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 64 , nr NIP 945-186-51-26, nr Regon 357227632. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa dnia 1.10.2000r o numerze  48767.

3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet na terenie Polski.

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę internetową drogerii internetowej  www.close2you.pl, e-mailem na adres sklep@close2you.pl lub telefonicznie pod numerem  (012) 418 19 07. Zamówienia można składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone w dni ustawowo wolne od pracy rozpatrywane są w pierwszym dniu roboczym, następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Zamówienia telefoniczne można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00.

5. Aby dokonywać zakupów w sklepie Close2you.pl Klient musi dokonać rejestracji.

6. Po dokonaniu rejestracji Klient otrzyma link aktywacyjny do konta na podany przy rejestracji e-mail.

7. Dokonując rejestracji konta użytkownika Klient:

a) wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie firmy Close2you.pl i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywca wyłącznie przez sprzedającego - polityka prywatności

b) dokonuje akceptacji regulaminu sprzedaży sklepu internetowego Close2you.pl

c) wyraża zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i nowościach.

8. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - zaraz po otrzymaniu zamówienia

b) w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu

c) w przypadku zamówień płatnych on-line (za pośrednictwem PayU) - zaraz po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu przelewu wygenerowanego przez system PayU;

9. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień w przypadkach:

a) nieprawidłowo wypełnionego formularza,

b) próby celowego wprowadzenia w błąd,

c) złożonych zamówień, których nie uda się potwierdzić telefonicznie bądź e-mailowo,

d) braku dostępności towaru,

e) błędów na stronie wynikających z czynników niezależnych od Close2you.pl.

10. Klient może dokonać zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury(paragonu) telefonicznie lub mailem pod adresem sklep@close2you.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane do niego pocztą lub kurierem.

11. Realizacja zamówienia nastąpi wówczas, gdy towar dostępny jest na magazynie sklepu. W przypadku niedostępności części lub całości towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie realizacji zamówienia drogą mailową lub telefoniczną i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji:

a) częściowa realizacja zamówienia,

b) wydłużenie czasu oczekiwania,

c) anulowanie całości zamówienia.

Zamówienie złożone przez klienta jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Fakt złożenia zamówienia zostanie potwierdzony przez system, automatycznie drogą elektroniczną na podany przez klienta adres e-mail lub telefonicznie.

12. Wszystkie ceny w sklepie internetowym Close2you.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów , przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.Wystawiamy faktury VAT dla firm. Osoby prywatne otrzymują paragon.

13. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Close2you.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki (w przypadku zamówień realizowanych wysyłkowo) lub w momencie odbiory towaru bezpośrednio w siedzibie firmy (odbiór osobisty w sklepie).

14. Z zakupionego produktu można zrezygnować w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (bez podania przyczyny), zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów. Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt:

a) nie był używany

b) nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - folia, jeżeli takie posiadał

c) nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - pudełko, jeżeli takie posiadał

d) nie został w inny sposób zniszczony.

Produkt należy do nas odesłać w paczce razem z dokumentem sprzedaży. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi.

15. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
a) gotówką przy osobistym odbiorze towaru (odbiór osobisty powinien być zrealizowany w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Po tym okresie zamówienie zostanie anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia drogą telefoniczna lub mailową)
b) za pobraniem - należność pobiera kurier lub listonosz)
c) płatność z góry, przelewem bankowym na konto
d) płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayU

16. Koszt dostawy podany jest w tabeli . Wysłanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiązującego kosztu dostawy. W przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego Close2you.pl zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia ze względu na czynniki niezależne od nas,  będziemy  czynić starania, aby natychmiast poinformować o tym Klienta drogą e-mailową lub telefonicznie.

17. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem kupujący powinien niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę drogą mailową lub telefonicznie.  Pracownik uzgodni wtedy procedurę odesłania towaru i wymiany na zgodny z zamówieniem . W przypadku braku towaru zostanie wystawiona korekta na brakujący towar, a należność zwrócona  na konto Klienta.

18. W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, tj. rozcięć, uszkodzeń taśm i folii zabezpieczających należy sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera. W przypadku niezgodności stanu towarów z zamówieniem lub fakturą prosimy o kontakt. Należy również spisać z kurierem protokół niezgodności. Jeśli kurier odjedzie i dopiero po chwili stwierdzą Państwo niezgodność, należy skontaktować się z najbliższym oddziałem firmy kurierskiej i zgłosić im naruszenie przesyłki. Kierowca ma obowiązek wrócić w ten sam dzień i spisać protokół niezgodności. Brak protokołu niezgodności jest jednoznaczny z akceptacją zawartości przesyłki wg regulaminu firm kurierskich.

19. Close2you.pl zastrzega sobie prawo zmiany zasad sprzedaży określonych w niniejszym Regulaminie W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

20 W przypadku zmiany regulaminu, Sklep będzie informować klientów poprzez umieszczenie komunikatu przy logowaniu lub przez wiadomość e-mailową.

payu

 

Jeżeli jesteś nowym klientem kliknij tutaj, aby założyć konto
- wymagane dane to tylko login i hasło.

Skorzystaj z pomocy jeśli masz problemy z logowaniem.
Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij.

 

Jeśli zapomniałaś/łeś hasło - przypomnimy Ci je.

Musisz jedynie pamiętać swój adres e-mail (Login) pod jakim zarejestrowałaś/łeś się w sklepie.

Wpisz go poniżej - po weryfikacji zostanie wysłany e-mail przypominający z hasłem.

Jeśli masz problemy z logowaniem skorzystaj z systemu pomocy sklepu Close2you.pl - Logowanie i rejestracja.

 

 

Aby zarejestrować się w naszej drogerii wystarczy podać e-mail (Twój przyszły login) oraz hasło...

...a następnie potwierdzić link aktywacyjny, który zostanie do Ciebie automatycznie wysłany.

Jeśli masz problemy z rejestracją skorzystaj z systemu pomocy - logowanie i rejestracja.

 

 

sklep@close2you.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest poniedziałek - piątek
od 9 do 16 - odpowiadamy na maile w godzinach pracy.

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Close2you.pl

 

 

 

WCZYTYWANIE...